Председателят на Общинския съвет в Стара Загора участва в годишната среща на НАПОС – РБ

Размер на шрифта: A A A
Председателят на Общинския съвет в Стара Загора участва в годишната среща на НАПОС – РБ

По време на срещата, която се проведе в Пловдив, бяха отчетени две години от мандата на асоциацията, чрез представяне на подробни доклади от ръководството, както и бе очертан планът за работа занапред. По време на събитието има предвиден и обучителен семинар на тема „Конфликт на интерес по отношение на общинските съветници в светлината на Закона за противодействие на корупцията“, с лектор д-р Николай Николов. Обучението е насочено не само към ръководителите на местни парламенти, но и към присъстващите служители на общински администрации.

Програма Околна среда
Омбудсман Стара Загора
Харта на клиента
Транспортна схема
Drug Stop
Кандидатстване по фонд Култура
Invest Stara Zagora
Индустриална "зона Загоре"
Сертифициране по CAF
Национална телефонна линия за деца 116 111
Проект "Българските общини работят заедно за подобряване на качеството на атмосферния въздух"
Авторско право за озвучаване на обекти
Областен информационен център

Горещ телефон
за сигнали