Община Стара Загора ще се представи на национален туристически форум

Размер на шрифта: A A A


Община Стара Загора ще участва в работна среща между бизнеса и местната власт под мотото „Сътрудничеството между обществения и частния сектор – платформа за устойчиво туристическо развитие“. Тя ще бъде представена от Туристическия информационен център и Регионалния исторически музей в Стара Загора.

Срещата се организира за четвърта поредна година от Асоциацията на българските туроператори и туроператорски агенти (АБТТА). Домакин на националния форум, който ще се проведе от 24 до 26 октомври 2016г., е Община Троян.

Над 100 професионалисти от 19 общини от цяла България със значителен туристически потенциал, водещи български туроператорски фирми, партньорски сдружения, местни доставчици на туристически услуги, експерти от държавната администрация и журналисти ще вземат участие във форума. Общата им кауза е превръщането на България в уникална и предпочитана международна туристическа дестинация.

Програмата на срещата е обособена в няколко отделни модули и включва дискусии относно законовите и институционални бариери, възпрепятстващи развитието на българския туризъм, презентации на регионалните туристически ресурси, двустранни бизнес-срещи, посещения за запознаване с туристическия потенциал на Община Троян.

21.10. 2016 г.
Програма Околна среда
Омбудсман Стара Загора
Харта на клиента
Транспортна схема
Drug Stop
Кандидатстване по фонд Култура
Invest Stara Zagora
Индустриална "зона Загоре"
Сертифициране по CAF
Национална телефонна линия за деца 116 111
Проект "Българските общини работят заедно за подобряване на качеството на атмосферния въздух"
Авторско право за озвучаване на обекти
Областен информационен център

Горещ телефон
за сигнали