Провеждане на планов мониторинг на радиочестотния спектър

Размер на шрифта: A A A
На 17.06.2016 г., от 10.30 ч. до 12,30 ч., в зала „П.Р. Славейков“ на Община Стара Загора ще се проведе среща на експерти от Комисията за регулиране на съобщенията с граждани, кметове и кметски наместници от общината, както и с представители на административните бюра в града.

Повод за срещата е провеждането на планов мониторинг на радиочестотния спектър за оценка на електромагнитната обстановка на територията на града. Целта е експертите на КРС да окажат съдействие на потребителите от Стара Загора и региона за консултация и разрешаване на проблеми, свързани с ползване на електронни и съобщителни услуги.

В 12,30 ч. на същото място ще се проведе брифинг за журналисти, на който ще бъдат обобщени резултатите от проведената приемна и направените измервания.
Програма Околна среда
Омбудсман Стара Загора
Харта на клиента
Транспортна схема
Drug Stop
Кандидатстване по фонд Култура
Invest Stara Zagora
Индустриална "зона Загоре"
Сертифициране по CAF
Национална телефонна линия за деца 116 111
Проект "Българските общини работят заедно за подобряване на качеството на атмосферния въздух"
Авторско право за озвучаване на обекти
Областен информационен център

Горещ телефон
за сигнали