Четири спортни турнира за откриването на новия парк в Стара Загора

Размер на шрифта: A A A

 

Официалното откриване на новоизградения парк в Стара Загора ще бъде на 19 септември, от 11.00 ч.
Община Стара Загора организира двудневен празник . СНЦ „Футболна Стара Загора" и НФК „Берое" подготвят аматьорски турнир по футбол на малки вратички, който ще бъде с благотворителна кауза за набиране на средства за операция на 32-годишната Моника Михайлова.
Срещите ще се играят на чисто новото спортно игрище в парка, като част от програмата за откриването му.
Желаещите футболни отбори могат да се запишат за участие до 15 септември на тел. 0895 62 07 55 – Николай Стоев.
Спортният празник ще включва и тристранни срещи по футбол на децата родени през 2005 година от отборите на ДЮШ „Берое", „Олимпия спорт" и „Стара Загора".
Демонстрационни спортни надпревари ще има и на другите няколко игрища в парка. Ще се включат волейболен клуб „Верея волей", баскетболният тим „Берое", както и любители на тениса.
Предстоящото откриване на новоизградения най-голям парк в Стара Загора ще бъде празник за малки и големи. Освен четири спортни турнира, Община Стара Загора подготвя и пъстра културна програма за всички.

8. 09. 2015 г.

Програма Околна среда
Омбудсман Стара Загора
Харта на клиента
Транспортна схема
Drug Stop
Кандидатстване по фонд Култура
Invest Stara Zagora
Индустриална "зона Загоре"
Сертифициране по CAF
Национална телефонна линия за деца 116 111
Проект "Българските общини работят заедно за подобряване на качеството на атмосферния въздух"
Авторско право за озвучаване на обекти
Областен информационен център

Горещ телефон
за сигнали